hangi doktora gitmeliyim?

7 ay önce spor yaparken omzumu sakatladım.2 oropedi,1 fizik reh. uzmanına gittim.ilk doktorum yumuşak doku zedenlemesi,digerleri ise çok teknik şeyler söylediler.ama ana fikirleri her sporcuda görülen birşeymiş.2 hafta fizik tedavi gördüm.hiçbir işe yaramadı.

şimdi ağrıların %70 i geçti.fakat kolumu hareket ettirirken omzum içerden birşeye takılıyor.o zaman çok acıyor.şimdi bir tane spor hekimi buldum.ona mı gitesem.yoksa ortopedi doktorlarının peşinden mi gitsem.ne önerirsiniz.

başına böle bişey gelmiş varmış.sakat kalmaktan korkuyorum da.

sporcu doktoru daha iyidir. örneğin en iyi ortopedi uzmanları spor külüplerinde çalışır.

  • fukka  (04.09.11 19:03:00)
@fukka

spor hekimi dediğim,spor hekimligi diye bir brans.kulub doktoru bulacagımı sanmıyorum buralarda.
  • deju  (04.09.11 19:04:54)
spora biraz ara ver bakalım geçmezse ii bir ortopediciye görün sonra fizik tedaviye bakın bakalım..

  • andlee  (05.09.11 01:34:27)
yeditepe ünv. hastanesi, dr.tahsin beyzadeoğlu, ortopedi uzmanı ve amatör-profesyonel sporcu hastaları çok.

  • sparkles english  (19.10.11 16:36:50)