yol tarifi - kocaeli - küçükçekmece

arkadaş nikah için gelecek benden yardım istedi,

Küçükçekmece Nikah Sarayı
E-5 Kenarı, Yanyol üzeri Sefaköy-Küçükçekmece/İSTANBUL

kocaeli'nden buraya ulaşılacak, nasıl bir yol izlenmelidir.

çok kolay.istanbul'a geldikten sonra birinci köprüden karşıya geçecek. e-5'ten ilerleyecek. yenibosna'yı geçince yan yol'a girecek. nikah sarayı kocaman. görür hemen orda.

  • detroitli kizil  (04.09.11 07:28:36)
e-5'e girince metrobüs yolunu takip etsin, metrobüs duraklarına göre yenibosna ile sefaköy durağı arasında yokuş yukarı çıkarken sağ tarafta kalıyor üzeri piramitsi bir yapı.

boş alanda.
  • erobur  (04.09.11 08:53:55)
www.kucukcekmeceli.com

hadi geçmiş olsun
  • erobur  (04.09.11 09:08:09)
aslında toplu taşıma araçlarıyla yapılacak bir yol tarifi lazımdı bize

  • cisegu  (06.09.11 21:37:56)
çok kolay. trenle söğütlüçeşme.in burda. metrobüse bin. sefaköy durağında in.

  • detroitli kizil  (07.09.11 11:57:42)