Avrupa'ya en ucuz para transferi nasil oluyor

Yurtdisina en ucuz yolla nasil para gonderebiliriz, aylik 500 euro kadar gidicek her ay ve haliyle western union ile gondermekj istemiyoruz.bir cikar yolu var midir var ise ilgililerin msj ya da buradan cvp vermesini bekliyoruz.

saygilar fm

valla bende aradım taradım bulamadım western union girdi götüme.

  • altini ser incisi ker  (03.09.11 22:04:29)
valla western union hacı... mebla arttıkça bankalar ağır çakıyor, western union biraz daha insaflı gibi... bana da yurtdışından 200 euro kadar para gelecek bakalım nasıl gelecek...

  • mortar  (03.09.11 22:41:05)
yahu deliricem nasil olmaz.

  • anti-kahraman  (03.09.11 22:41:41)
paypal deneyın.

  • bryan fury  (03.09.11 23:02:59)
yakinlarda subesi varsa moneygram.

  • keseci  (03.09.11 23:07:15)
gondereceginiz kisi kredi kartiyla harcasin siz buradan borcunu odeyin.

  • kirmizi beyaz  (03.09.11 23:19:23)
western union en pahalilardan birdir.

temiz temiz o kisi hesap acicak yerele bankada,sizde o hesaba yollayacaksiniz
maksimak 20 € civarinda kesilir tahminimce.bunun yaninda kuru da bankalar kafalarina gore cevirirler ordanda belki 5 € oynar.
  • serabetan  (03.09.11 23:28:30)
  • detroitli kizil  (04.09.11 07:45:26)
abi moneygram moneygram diyorsunuz.ayni sey oluor...moneygramla 500 euro gondersen 42 euro aliyrlar western unioonla 46...ne farketti

  • anti-kahraman  (04.09.11 15:00:51)
Hangi ülkeye gönderilecek para? HSBC şubesi olan bir yerse gayet kolay. Açın bir HSBC hesabı Türkiye'de herhangi bir hsbc bankasında verin kartı bu şahsa, siz yatırın her ay parayı (başka bankadan ise eft yaparsınız netten kolayca) o çeksin parasını herhangi bir HSBC atmsinden kaldığı ülkedeki. Komisyon almıyor HSBC kendi atmsinden!
Yurtdışındaysa zaten bu şahıs kartı ona gönderin postayla alsın ordan çeksin parayı her ay yukardaki gibi!
NOT: Beyrut'tayım ve her ay birkaç firmadan gelen ödemelerimi HSBC hesabımda toplayıp, Türkiye'de açtırdığım hesabımın ATM karından burdan o günkü kur üzerinden dolar olarak çekiyorum. Ekstra masraf almıyor HSBC.
  • cinematography  (04.09.11 15:05:17)
ülkesine bagli evet.

bazi ülkelere en ucuz western union oluyo.
ptt nin servisi yurtdisina göndermiyor.en azindan cogu ülkeye.
  • serabetan  (04.09.11 15:21:40)
malesef belcika'da hsbc yok...ben de hsbc'dir dunyanin yerel bankasidir dedim ama yok yemedi.

ben de suan tam olarak pttnin su olayina bakiyordum ama pek fazla bilgi yok gibi.
  • anti-kahraman  (04.09.11 15:25:13)
en ucuzu first remit su anda. 1-3 gunde para ulasiyor. ilk transfer ucretsiz promosyonu var. www.firstremit.com

biraz daha pahalisi transferwise. para 10 dakikada ulassin diyorsaniz western union, moneygram.
  • nicomedian  (31.01.15 03:44:02)