Blazzer ceketle takım ceketi arasında ki fark nedir?

ve atıyorum kot-gömlek kombinasyonu üzerine takım ceketi giyilse dışarıdan anlaşılır mı? ve blazzer ceket ile takım ceketi arasında ki farkı amatör birisi nası anlar? kol düğmeleri mi farkıdır, kesim tarzı mı farklıdır blazer ceketlerde? teşekkürler.

kesim tarzı farklı , bariz şekilde anlaşılır normal ve blazer farkı.

  • pipbull  (03.09.11 16:06:06)
kumaş farkı oluyor ya da düğmelerden anlarsın, hiç olmadı kesim farkı ki blazzer daha yuvarlak spor kesimlere sahip oluyor

  • bnl dgr  (03.09.11 16:13:40)
kot-gömlek üzerine giydiğiniz bir klasik takım ceketini karşınızdaki eşşek değilse anlar. zaten blazer'ın kesimi daha spor olduğu için kot üzerine giyilebilir. ayrıca sarar'ın bir mağaza müdürü blazer'ın sadece siyah ve lacivert renklerde üretildiğini ve başka bir renk bulmanın mümkün olmadığını da ısrar belirtmişti.

  • solomon  (03.09.11 17:33:04)