Kenan imirzalioglu hep böyle yeteneksiz mi?

yoksa bana mi denk geldi,

az önce kendisini ilk defa kabadayi filminde izledim, abooow o nasil bir amatör oyunculuk, sacma sapan bir oyuncuymus yahu. acaba bana mi öyle geldi yoksa gercekten sisirilmis bir balon falan mi? yoksa sans eseri en kötü oyunculugunu mu kabadayi filminde oynadi

garip gelebilir ama ordaki oyunculugu da bana cok basarılı gelmişti.. algılar farklı olabiliyor

  • kennym  (03.09.11 13:15:28)
kenan imirzalioğlu erkek güzeliydi zaten. oyunculuk meziyeti ile gelmediki bu noktaya. gayet normal başarısız bulman.

  • Kohen  (03.09.11 13:17:22)
kabadayı filmi en sevdiğim performanslarından biridir..

  • even i say faith no more  (03.09.11 13:31:00)
yuuh. kabadayı filminde süperdi yahu neyini beğenmdin ki abi ya? adama resmen sarı bıyıkdan hallice muamelesi yaptınız.

  • altini ser incisi ker  (03.09.11 13:33:57 ~ 13:34:48)
geçenlerde deli yürek'e denk geldiğimde vay be bu adam da iyi geliştirmiş kendisini dedim. bence ciddi bir gelişme var.

  • solomon  (03.09.11 13:43:11)
kendisinin ezel'in özellikle son bölümündeki şu performansını izlemelisiniz. 2:20 civarına ve sonrasına dikkat.

www.youtube.com
  • turuncujelibondanhazzetmeyensarijelibon  (03.09.11 13:45:25)
kabadayıyı bir daha izle özellikle final sahnesi tamamen onun üzerinde mimikler yaşanmışık gibi yapışmış rol.

sadece son sahnesindeki hareketlerinden ve rolünden uyuşturucu bağımlısı psikopat biri olduğunu çözebilirsin .

ve o filmdeki rolüde inan çok zor (nejat işler tarzı birinde belki) çıkarılabilecek bir rol.
  • reflex  (03.09.11 14:29:12)
kabadayıda baya iyidi bence de, farklı algılarımız var demek ki, bu arada turuncujelibondanhazzetmeyensarıjelibona'a da katılıyorum o sahne de en iyisiydi .

  • nabruknabruknabruk  (03.09.11 14:53:36)