neden kızlar bu kadar anlaşılmaz ?

gecenin bir vakti beni naza çekmiyorsun diye tartışmak neden bu kadar basit ?

kızlar diye genelleme, herkesin huyu farklı, sana garip olanından denk gelmiş

  • bonjurkes  (03.09.11 01:48:42)
ota b.ka tartışır mı bir insan arkadaş.

  • baris daima  (03.09.11 01:52:51)
bişeye kızmıştır, canı sıkılmıştır, ilgi bekliyordur vs

  • bonjurkes  (03.09.11 01:55:15)
Aman diyim, o uzatsa bile sen uzatma. Hı hı diyip geç :) Kızlar anlaşılmaz değildir. Anlaşılır elbet. Bizden biraz farklı düşünürler sadece.

  • Cimo  (03.09.11 01:57:32)
çünkü tartışması için yüz veriyorsun.

  • zawisza  (03.09.11 01:58:45)
abi umursamamak yerine kavga çıkar daha iyi. yeter ki umursa. Düzeliyor.

  • muratk18  (03.09.11 02:00:04)
kıza "ergenlikten çıktıktan sonra devam edelim" de. ya hatasını anlar ya da ayrılırsınız panpa.

  • gozyakansakiz  (03.09.11 02:02:03)
kesinlikle umursadığını kanıtlayan bi kaç kanıt sun, çiçeğim böceğim de. başka bir şeye gıcık olmuştur kesin. biz böyleyiz işte...

  • whatsup  (03.09.11 02:03:23)
hala konuşuyor asabım bozuluyor.

  • baris daima  (03.09.11 02:06:44)
ilgilenme bırak. burada söyleyeceğina asabını bozduğunu ona söyle bence. senin psikolojini de düşünsün anlayışlı olsun, akıllı olsun.

  • take me rufee2  (03.09.11 02:09:58)
dedim dedim ama hep sen kendini düşünüyorsun beni düşündüğün yok diyor. kanımca şu an ağlıyor.

  • baris daima  (03.09.11 02:11:58)
numara yapıyordur. zor olmazsa bırak bu kızı. ben 2 gün dayanmazdım. niye çekesin ki milletin nazını.

  • take me rufee2  (03.09.11 02:16:24)
liseler açılsa bari

  • uykusuz her gece  (03.09.11 02:18:59)
"bişeye kızmıştır, canı sıkılmıştır, ilgi bekliyordur vs" +1
muratk18 +1

  • ilkinci  (03.09.11 02:38:03)
bi kıza ne kadar yüz verirsen her seferinde daha fazla nazını çekmeni ister. sürekli tepene binmeye çalışır. ona öyle şeyler söylemelisin ki aynı msjın içinde hem onu ne kadar çok sevdiğini hem de vazgeçilmez olmadığını belli etmelisin bence:) zor ama bende aynı dertten müzdaribim şu an tam olarak ve durum lehime döndü özür bile diledi:)

  • onursensoz  (03.09.11 04:17:00)
kız diye kategorilendirdiğiniz için.

aslında insanları kız ya da erkekten soyutlayıp normal insan birey olarak bakarsanız çoğu şey kafanızda oturacaktır.
  • erobur  (03.09.11 11:24:57)
hani bi karikatur gezerdi e-mail'ler araciligiyla: kadin vucudu seklinde bir uzaktan kumanda; uzerinde bir suru dugme var ve dugmelerde sunlar yazili: ask, ihtiras, nefret, sevinc, kiskanclik, kizginlik, ofke, heyecan v.s.

erkek vucudu seklinde bir uzaktan kumanda ve uzerinde sadece iki dugme var: food, sex

senin sorunu asagi yukari cevapliyo bu karikatur. senin kafan 0 ve 1 diye calisiyor, onun kafasinin calisma mekanizmasini cozebilen yok.

bu iki cins, birbirini anlayamasin, birbiriyle anlasamasin diye yaratilmis. onun icin hic anlamaya calisma, hic yargilama. o oyle, sen de boylesin.
  • compadrito  (03.09.11 11:55:45 ~ 11:56:45)
anlamaya çalışmayın, sevmeye çalışın

  • vincenzo  (03.09.11 13:21:06)