usa vizesi icin ariyom ariyom acmiyolar.randevu ne zamana verirler?

bu aralar kuzenime vize icin ariyorum istdaki kon.gu. kimse acmiyo
sizde de ayni sey oldu mu? kac kere aradiniz?

bi de varsayalim actilar, randevu ne zamana verirler tahminen?
eylul sonundan evvel bileti alip gitmesi lazim. yetisir mi?
bileti de alamiyoz simdi, vize kesin degil diye.

ben bu sene aldım, randevuyu 1 hafta ilerisine vermişlerdi. vizeyi kabul ettiklerini de görüşmeye gittiğinizde söylüyorlar, 1 gün sonra elimdeydi pasaportum. işlemler çabuk gerçekleştiğinden endişelenmeye gerek yok :)

  • lord of the flies  (02.09.11 23:34:21)
Bileti almayın ama yapabiliyorsanız ayırtın. WAT'a gidecekleri atlattığınız için yaz başına göre daha boş olur, bir hafta sonrasına randevu verebilirler ama Amerika'ya okumaya gidenler gitti mi bilmiyorum, onların işleri devam ediyorsa daha geç bir tarihe verirler. Belgeleyebildiğiniz çok önemli bir işiniz varsa erken randevu alabiliyorsunuz diye biliyorum.

  • sourlemonade  (03.09.11 00:35:19)
5 temmuzda ankara'dan randevu aldım, 16 ağustos'a randevu verdiler. 17'sinde pasaport elimdeydi. bayram tatili sürecinden de kaynaklanan inanılmaz bir yoğunluk var dedi kapıdaki güvenlikler sohbet ederken.

  • silent storm  (03.09.11 00:36:27)