[]

hep bize mi?

baskette futbolda, hep yabancı hakemler bize ipnelik yapıyor, hep hakeme inat maçı kazanıyoruz.

var mı lan böyle bi ipnelik her zaman yoksa bizimkiler hakemler çok reröre diye olayı mı büyütüyor


 
her boka bi kulp takma huyu işte.


  • take me rufee2  (02.09.11 22:55:12) 
basketbol'da kulis çok önemli. türk paranoyası yanında haksızlıklar da olmuyor değil.


  • lancelot du lac  (02.09.11 23:10:32) 
basketbol diyorsan bilhassa doğu avrupa ekolünün hakemler üzerinde büyük baskısı ve etkisi var. misal ivkovic höt dedi mi bütün hakemler tek sıraya girer. bizde bu forsta bir koç hiç olmadı. dolayısıyla dikkat et, işler kızıştığı zaman kararlar sırbistan lehine çıkmaya başlar genelde.

kasıtlı olmasa da, yanlı yönetim oluyor yani.
  • resistance is futile  (02.09.11 23:56:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.