yurtdışı içki fiyatları

merhabalar. 2 kısa sorum var.

finlandiya'da klasik olmeca 100 cl ne kadar? estonya'da ne kadar?

hatta letonyadada ne kadar:)

  • yatagants  (02.09.11 19:21:45)
zamanında arkadaşla estonya'ya gidicez diye gaza gelip bakmıştık. bim tarzı ucuz bi market vardı, adını unuttum, orada bizim burada 80 liraya aldığımız vodkalar falan 20-25 lira civarındaydı, onu hatırlıyorum.

polonya'da da 100 cl sobieski 20 lira civarında eğer sallamıyorlarsa. bizzat test etmişliğim, görmüşlüğüm yok, duyum sadece. :)
  • der meister  (02.09.11 19:26:28)
@der meister 100 lük zubrowka (polonyanın en kalitelisi) 30 zloty (15 tl) , sonieski ise 20 zloty (10 tl).

Bizzat şişelerce içmişliğim test etmişliğim var:)
  • yatagants  (02.09.11 19:37:25)
zaten estonya'nın ucuz olduğunu biliyordum, polonya'yı da öğrendim böylece. gene de bakalım finlandiya'da yaşayan bir yazar çıkarsa net sayı vermesi çok daha iyi olacak.

pahalı deniliyor ama şimdi bakınca türkiye'de de hayvan gibi pahalı alkol. neye kime göre pahalı? bi de

@hayaletimsi letonya hakkında tek duyduğum şey baltık ülkelerine göre daha pahalı olması.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (02.09.11 19:57:51 ~ 19:58:27)