amazon.com

gençler şu: www.amazon.com

ürünü almak istemekteyim.

gümrüğe takılır mı?

bir de kargo olayını bulamadım. kargo olayı bana ne kadara patlayacak?

fiyatın altında kargo detayları yazıyor, 25 dolardan üstü gemiyle ücretsiz kargo diyo galiba ama emin olunuz yine
ayrıca 75 euro üstü gümrükte problem oluyor

  • ferr  (01.09.11 20:08:59)
Sorunun yanıtını bilmiyorum da; bunu ben kullanıyorum yıllardır, onun yerine bunu şiddetle tavsiye ederim.
www.amazon.com

  • AhmetVural1987  (01.09.11 20:09:13)
amazon chatteki kız şöyle bir link verdi: www.amazon.com
ilgilenenler bakabilir.

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (01.09.11 20:28:30)
amazon türkiyeye kitap, dvd ve cd dışında birşey göndermiyor, zaten sepete atıp check-out'a tıklarsanız, verdiğiniz adrese bu ürünü gönderemiyoruz der.

edit: bu arada ben sansa clip plus kullandım, çok güzel alet tavsiye ederim
  • very pigmented melanosome  (01.09.11 22:30:18 ~ 22:31:01)
Amerika'da kendi adresini edinebildiğin sayfalar var. O adrese göndertip ordan Türkiye'ye kargo ile getirebilisin.

www.yurtdisindan.com
  • murtilli  (02.09.11 18:26:20)