windows 7 etkinleştirme problemi

orjinal ürün kullanıyordum; fakat ürün anahtarımın kullanım hakkı dolmuştu ve ben de internet üzerinden ürün anahtarı kullanmadan microsoft'un internet sitesine bağlanarak etkinleştirme yaptım. bunun sonucunda orjinal windows kullandığım doğrulandı;fakat pc'de '' 30 gün sonra etkinleştirilecek. windows'u şimdi etkinleştirin'' diye bir uyarı belirdi. bunu yazmamın nedeni önceki sürümlerde formattan sonra ''windows'u 30 gün içinde etkinleştirmelisiniz'' gibi ibareler vardı. bunu görünce de kafam karıştı. şimdi pc, 30 gün içinde mi etkinleştirilecek; yoksa yeni bir ürün anahtarı bulup ben mi etkinleştirmeliyim? bu sorunu daha önce yaşayanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. sevgiler.

p.s. windows'u etkinleştirmeden önce masaüstünde ''bu orjinal windows kopyası değildir'' yazısı yer alıyordu; fakat microsoft'un internet sitesinde ürünümü doğrulattığımda bu ibare kaldırıldı ve resimleri masaüstü duvar kağıdı olarak kullanmaya başladım.

5 hakkınız dolduysa 30 gün denemeye sifirlanmistir muhtemelen. 30 gün sonra aktive etmeniz gerekiyor. Madem orjinal güzel loaderlar varmış onu kullanabilirsiniz huzurla. Ben de orjinal kullanıyorum ama ürün anahtarı girmeye usendigim için loaderlardan yardım alıyorum.

  • ozdek  (01.09.11 17:55:08)
removeWAT:)

  • erobur  (01.09.11 18:11:45)
(bkz: chew-wga)

  • track one  (02.09.11 10:47:16)