Mtv Israil ( kablolu tv )

Wikipedia da mtv europe 31.08.2011ded TEKRAR türkiyede yayına başladı yazıyor , mtv türkiye açıldığında yayının kesildiginden bahsediyor ,, ama ben hatırlıyorum mtv israel vardı bizde kablolu tv de , ibranice alt yazılar reklamlar ,, bilgi yanlış mi yoksa biz ısrail üzerinden mtv europe izlemek gibi bi dolaylamami yaptık ?

Ve d smart im yok , yayın türkiyeye özel mi suan reklam , altyazı vs yoksa mtv.tv nin yayını mi direk

mtv türkiye açılmadan önce kablolu tv'den izlediğimiz mtv israil idi. her reklamda hğadaşh gibi bir şey diyordu ksldhfjklsf neyse. mtv türkiye yayın hayatına başlayınca diğeri yok oldu. son durum ne bilmiyorum.

kısaca mtv türkiye yokken mtv israil vardı türkiye'de.
  • jameskeenan  (01.09.11 01:42:20)
Kaldı geriye mtv.tv deki yayın akışı burda da geçerli mi

  • utkucbkc  (01.09.11 01:49:06)