blackberry curve 8520

benim yaklaşık 1 senedir kullandığım bir samsung monte'm var. kendisine bir klavyeli telefondan geçmiştim, çok pişmanım açıkçası. dokunmatik hedesi hiç hassas değil, hem 3g olsa bile data transferi konusunda bir yavaşlık, bazen de takılma söz konusu. ya ben pek telefonunu diğer amaçlarıyla kullanan bir insan değilim. mp3'müş filan hikaye yani, kamerasını da kullanmam zaten, öyle meraklı bi tip değilim. sosyal ağ app'leri kullanmak istiyorum, monte'nin de var ama onun app'leri hiç kullanışlı değil. hem bada kullandığı için doğru düzgün app'i yok sanırım diğer konularda. blackberry o konuda beni tatmin eder diyorum baktığım kadarıyla. symbian telefonlardan çok çektim, o yüzden bir daha bulaşmak istemem. kullananlar şöyle bir bilgi verse, çok güzel olacak.

gnctrkcll.com şu kampanya ile alacağım sanırım alırsam.

not: bir de elimdeki monte'yi satsam ne kadar alırım ortalama, bir bilgisi olan varsa yazabilir.

8520 kullanıp memnun olan görmedim ben. blackberry nin en dandik telefonu herhalde.

en son bi arkadasla yanyanayken iphone nun buldugu wifi full sinyalken 8520 bulamıyodu.
  • rurouni  (31.08.11 17:18:55 ~ 17:20:21)
baya dandik bişey. özelliklerini geçtim görünüşü bile oyuncak telefon gibi. yakından bakmadan bi karar verme derim.

  • a little dream of me  (31.08.11 17:28:50)