Telefon tavsiyesi Nexus s

selamlar

efendim bendeniz nexus s almaya niyetlendim. fakat bu telefon işlerinden hiç anlamamakla birlikte ilk defa bu şekil bir telefon alacağımdan neyin iyi neyin kötü olduğunu pek bilememekteyim.

lakin bakındım biraz, nexus s kafama yattı gibi. offline kullanabileceğim bir navigasyonu, ücretsiz turist rehberi aplikasyonları falan filan sebebiyle düşünüyorum açıkçası. yani çoğunlukla yer yön tayini için kullanacağım. sizlerin fikriyatını da almak isterim. saygılar.

al

  • lebanon  (31.08.11 13:32:28)
Offline yer yön için online olup o bölgenin bilmem kaç km karelik alanlarını on belleğe aliyosun türkiye için, ama büyük ve turistik ülkelerde harita mevcut , nexus s in özelliği degil ama bu androidin özelliği ve Google maps

  • utkucbkc  (31.08.11 14:31:45)
htc lerde ofline harita ozelligi var direk haritanın tamamını cekiyor. google map degil baska bıyerden. mısal fransa haritası 700mb fln, metro saatlerını guzergahları hatta o an nete girersen, trafık durumunu bıle cekiyordu.

  • bryan fury  (31.08.11 19:07:05 ~ 19:07:49)
@bryan aynı şeyi söyledim ve htclerde diye bişey yok , telefonun donanimsal özelliği ile ilgili degil , yazilimsal herşey , nexusda olan htc de de olur. ( HTC Desire S kullanıyorum ) senin ihtiyacın olan Android telefon :D nexus s alabiliyosan al param var diyosan bi kaç saat sonra Samsung yeni telefonlar duyurucak berlinde , ilerleyen günlerde nexusun 3.modeli duyurulucak

  • utkucbkc  (01.09.11 01:25:18)
10 saat 33dk kalmış tam

  • utkucbkc  (01.09.11 01:26:25)
@utku, nexus da olmuyor o, google map cahce gibi deigl abi dedigim. gir telefondan locations uygulamasına gorecen.

  • bryan fury  (01.09.11 01:41:40)
Biliyorum , aynı şeyi Google maps de de var , o alani onbellege alma degil , ülke haritası indirme.

  • utkucbkc  (01.09.11 01:50:46)
Ama tabi senin dediğin suan için en rahatı

  • utkucbkc  (01.09.11 01:52:21)