telefon tavsiyesi huawei x5 - samsung gio - ace

androidseverler naber.
f/p bakımından huawei iyi diyorlar.
samsung gio da aynı parada diyorlar ama ace 200 kayme daha pahalıymış bildiğiniz gibi.
gidip telefona 1000 lira verecek bütçem yok olsa HTC alırdım ama yok maalesef.
ben telefondan gram anlamam. hayatımdaki ilk akıllı telefon olacak 3-4 sene gitsin diyorum alacağım akıllı alet.
bu üçünü buldum netten araştırmamda ama başka bir tavsiye ona da bakarız, uygunsa alırım.
root, rom vs. bilmem anlamam dediğim gibi. zorlaştırmayacak kullanırken bir alet söyleyin bana ciğerimi yiyin.
iyi bayramlar.

huawei arkadaşım aldı. son derece memnun. yalnız kılıfını yurtdışından getirtti alırken onu da sipariş et ki aynı anda gelsin.

bende elime alıp bakmıştım. gerçekten çok şukela.

iphone haricindekiler gibi bastamatik değil tam anlamıyla dokunmatik.
  • alpkartal  (30.08.11 18:56:30)
defy al bunların arasından.

  • bryan fury  (30.08.11 19:17:05)
defy ereyonda 850 lira hocam. iyi telefona benziyor. bir inceleyeyim.
www.ereyon.com.tr

alpkartal hangi siteden aldı aklımda bulunsun alacağım kesinleşirse önce onu alayım.
  • baris daima  (30.08.11 19:40:26)
defy alınca root yapmaya gerek var mı ? root ne demek onu bilmiyorum da varsa yaparız bir şekilde :)

  • baris daima  (30.08.11 21:36:00)