[]

billabong tarak ne işe yarar?

Billabong şort mayolarının ceplerinde bilindiği üzere sivri dişli taraf var, merak edip araştırıdm ama iki farklı teori var.

1-) Bunlar sörfçü şortu olduğu için sörf üstüne yapışan maddeleri çıkarmak kazımak için vs.

2-) Bacağa kramp girdiğinde bacağa batırıp kramp olayını çözmek için

Hangisi doğru?

 
2 dogru kesin yani galiba.


  • phytone  (30.08.11 15:30:12) 
ben şöyle bir şey duymuştum, bana "o ne lan" diye soran herkese de aynı şeyi söyledim. sörf üzerinde galiba kendini ayak bileğinden sabitlediğin bir ip varmış, acil bir durumda o ipi kesebilmek için konmuş.
Ne kadar doğru bilmiyorum, tamamen atmasyon olabilir eğer öyle ise iyi yedim çevremdekileri.

  • chaoslord  (30.08.11 16:02:54) 
sörf üzerindeki eski wax tabakasını kazımak, yeni tabakaya kaymaması için çizikler atmak için filan kullanılıyor.

adı da zaten wax comb.
  • point me at the sky  (30.08.11 16:13:02 ~ 16:13:40) 
chaosL un dedigini ben de duymuştum.


  • rurouni  (30.08.11 17:58:25) 
1 olması lazım. öyle duymuştum..


  • toshiro  (30.08.11 22:43:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.