[]

Ayvalık - İstanbul arası sefer yapan otobüs firmaları?

Pazar günü İstanbul'a dönme planıyla Ayvalık'a gideceğiz. Ve fakat Kamil Koç'a, Ulusoy'a baktım pazar akşamına hiç yerleri kalmamış. Başka hangi firmalara bakabilirim?
 
bildiğim kadarıyla pamukkaleyle anadolu ulaşımın da seferi var


  • nihatro  (30.08.11 14:24:08) 
bir de unutmadan.metro da gidiyordur.herifler her yere gidiyor.bu güzergahta da seferleri vardır


  • nihatro  (30.08.11 14:26:56) 
pamukkale ve anadolu ulaşımda da yer kalmamış. metronun da seferi yok gibi görünüyor. bu durumda korkmaya başlamam lazım galiba yavaştan..


  • senzafine  (30.08.11 14:36:27) 
direk olmasa bile once balıkesir ardından ayvalık yapabilrsiniz..


  • talentless jerk  (30.08.11 14:36:41) 
metro ist varışlı bazı seferlerini internete açmıyor.ayvalıka telefon edip bi sormak lazım.


  • nihatro  (30.08.11 14:50:42) 
dikiliye gidip ya da salihleraltına oradan da gidebilirsiniz. bu adı geçen her şirket oradan da sefer yapıyor.


  • vital  (30.08.11 15:39:25) 
bu saatten sonra bulamazsın dostum.

ancak ek sefer falan olursa.

ya da edremite kadar körfez birlik, ordan bi otobüs..

ben geçen haftadan baktım fulldu pzt gününe aldım düşün.
  • estruda  (30.08.11 17:57:14) 
truva'ya baktın mı..


  • african rain  (30.08.11 19:41:30) 
bütün firmalara baktım ama kendi çabalarımla bulamadım. kalacağım otelden yardım istedim ben de, ayarlamaya çalışıyorlar muhtemelen de halledebileceklermiş. cevaplar için teşekkürler..


  • senzafine  (31.08.11 15:59:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.