veli efendi hipodromu

aranızda hiç giden var mı? ortamı merak ediyorum da. böyle amerikan filmlerindeki gibi bi ortam mı var yoksa yürü be amına koduğum diye bağıran tipler mi?

Sizce? :)

  • paranormal  (29.08.11 23:21:47)
genelde "yuru be" diye bagiriliyor ama, kosu biter bitmez kaybeden herifler kufur dagarciginizi epey gelistirecek seyler sarfediyor.

imza: yillardir ganyan oynayan babanin, birkac kez hipodroma gitmis oglu
  • hjarteblod  (29.08.11 23:22:18)
ya bir kız arkadaşım gitmek istiyo da onla gidilcek bir yer mi emin olamadım

  • jjwa  (29.08.11 23:35:50)
at yarışıyla falan ilgisi olmayan birisi olarak arkadaşlarla beraber bir kez gitmiştim. benim en çok dikkatimi çeken şey bira muhabbetiydi, hipodromda bira var olm ne güzel yanına bir de sosisli patlatırsınız daa noolsun. argo-küfür muhabbetine gelince, insanları rahatsız edecek düzeyde olduklarına kesinlikle inanmıyorum. kuponlar yatınca biraz tepki oluyo tabi ama o da işin güzelliği zaten.

özet: madem merak ediliyor, bir kereden bişey olmaz gidin. bira var ooolum :F
  • yerebakan  (29.08.11 23:52:26)
bir elinde bira diğerinde at yarışı kuponu, bağırıyorsun işte. kazansan da kaybetsen de farklı bir duygu. kız arkadaşla bile gidilir sıkıntı olmaz.

  • karlmarx  (30.08.11 04:50:36)