[]

OCZ Ram sorusu

bilgisayardan anlayan panpalar bir bakın hele.

www.ocztechnology.com

şu linkte gördüğünüz RAM'in tek olanından var bende. Specifiations bölümünde, alta da yazdığım gibi tek modül olarak görünen 2gb'lık modelden var.


2GB (2048MB) Module PN - OCZ2P10662G
4GB(2x2048) D/C Kit PN - OCZ2P10664GK

Bir ikinci el ilanında birisi 4gb'lık kitini bozup, tek ram olarak sattığını gördüm. zamanında diğer tekini de satmış.

şimdi benim sorum, bu kitteki tek rami alırsam, benim ramle birlikte sanki kit olarak alınmış gibi dual çalışırlar mı? bu kavramları çok fazla bilmiyorum aslında, dual falan. yani demem o ki, alsam iyi etmiş olur muyum, bir sakatlık çıkar mı?

 
calısır.


  • bryan fury  (29.08.11 18:48:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.