en iyi indirimi veren kitap sitesi ?

soru başlıkta.
en iyi indirimi veren kitap sitesi hangisi şu aralar ?
yaklaşık 20 kitap almayı düşünüyorum toplu olarak bayram ayağına.
teşekkürler.

en iyisini bilemem ama, şu kadar diyeyim, idefix kitapyurdundan çok daha pahalı.

yarım günlük bi cağaloğlu gezisiyle, intenetteki en indirimli halinin 2/3'üne alabilirsin ayrıca 20 kitabı.
  • hope ender  (29.08.11 10:44:03)
kitap satışı yapan sitelerin indirimleri yayınevlerine, kitaplara, yazarlara vs. göre değişken oluyor.

her birinde bir üyelik açıp fiyatları karşılaştırmanız yararınıza.

ben pandora.com.tr'den alıyorum bütün kitaplarımı. işlerini çok iyi yapıyorlar.
  • superb  (29.08.11 10:44:28)
pandora + 1

  • seyduna6687  (29.08.11 10:47:18)
keşke istanbul'da olsam hope ender. adana'da yok maalesef bir cağaloğlu :(
tek tek üyelik açmak mantıklı bir sistem de superb kitapyurdu,idefix,pandora,insankitap dışında var mı bildiğiniz site ?

  • baris daima  (29.08.11 10:57:05)
d&r in websitesinin fiyatlari idefix den daha ucuzdur her zaman .

  • provezza  (29.08.11 11:13:53)
nadirkitap.com güzel bir ikinci el sitesidir, aradığınızı bulabilirseniz, çok ucuza halledebilirsiniz.

  • ruhibirbanyo  (29.08.11 11:36:07)
Netkitap ve Nadirkitap var. Bunların ikisinden de alışveriş yapmadım ama kötü bir şey de duymadım. Bir de, nadirkitap sanırım ikinci el kitaplar için bir siteydi.

  • sesee  (29.08.11 11:39:38)
çok kapsamlı olmasa da bunun gibi hangisi daha ucuz diye bir araştırma yapmıştım ben de, pandora'da karar kılmıştım.

  • robin crusoe  (29.08.11 13:10:59)
kitapyurdu'ndan almak isterseniz ekstra %5 indirim hakkım var. hesabımı kullandırabilirim.

  • elmalili hamdi yazar  (29.08.11 14:16:02)
ikinci el almayacaksanız bilindik siteler içinde en iyi indirim ilknokta.com'dadır, yukarıda adı geçen tüm siteleri içeren çok karşılaştırma yaptım bir çok yayınevinin bir çok kitabı için, kazanan ilknokta.com oldu. zaten ithaki yayınları'nın olduğu için o yayınevindeki kitapları en uygun fiyata burada bulabilirsiniz, yılın belli dönemlerinde de bedava kargo kampanyaları oluyor. ancak stok sorunları var sanırım, her siparişimde illa ki temin edemedikleri bir şeyler oldu ama ödemeyi hızlıca iade ettiler.

  • Leucothea  (29.08.11 14:21:55)
tartışmasız d&r

  • neysene  (29.08.11 14:23:00)