Sağlam Bilim-Kurgu Arayışı

Çok fena bilim kurgu açlığı çekiyor bu bünye.Daha çok şöle uzayda geçen, şirin mi şirin uzaylıların olduğu, aksiyon, macera, warptı, wormhole dü alsın başını gitsin.Şimdi ara bul gibi birşey denilebilir ama bilinen çoğu filmi izlemiş bulunmaktayım.Daha çok böle bazı filmlerin gölgesinde, kıyıda köşede kalmış ama gerçekten kaliteli -1990 ve sonrasında çekilmiş- film arıyorum. internette bayağı aradım ama hep o best 100 best 25 top 10 gibi listede bulunanları izlemiş durumdayım.Bir el atıverin -battleship yamato eksik kalmadı tabi-

onları izledim ya :) kaçırılır mı onlar . star trek in orjinal serisi ve devamı, battlestar galactica, star wars, aliens, alien vs predator, event horizon, moon, dune, serenity, 2001:space odyssey, planet of the apes (eskilerden 5 filmi de dahil olmak üzere), solaris, outlander, hitchhiker's guide to the galaxy, V serisi -eski de dahil-, pitch black, c.o.riddick, terminatorler falan filan bunlar şimdi aklıma gelenler :)

  • reseoz  (29.08.11 03:33:06)
valla bildiğiniz çin, japon hatta bollywood olsun uzay olsun izlerim o derece

  • reseoz  (29.08.11 03:35:28)
moon +1

  • sttc  (29.08.11 04:17:15)
fringe var dizi, paralel evren vs, seversin belki...

dune serisini önereceğim ama, izlemişsindir herhalde (2 dizi + film idi galiba)
sunshine var, primer vs böyle gidiyor işte
  • nucleon  (29.08.11 04:42:24)
primer

  • ermanen  (29.08.11 05:22:35)
Firefly izlemediysen Firefly izle. 13 bölümlük dizi. Çok eğlencelidir. Üstüne de Serenity çaktın mı tamamsın.

  • aileena  (29.08.11 11:03:18)
space above and beyond, primer, firefly bunlara bakayım teşekkür ederim. serenity i, fringe i falan izledim ya. dune u da izledim hatta sci-fi channel tarafından çekilmiş mini dizi halinde olanı da bulup izledim :) tekrardan teşekkür ederim

  • reseoz  (29.08.11 16:51:50)
önüme derya serdiniz valla teşekkür ederim :)

  • reseoz  (30.08.11 00:16:07)