TV tavsiyesi?

Şimdi efendim benim televizyon konusunda tavsiyeye ihtiyacım var.

:: TV özelliklerinden çok anlamam, hatta çözünürlük dışında hiç anlamam. O yüzden söyleyebileceğim tek şey 1920x1080 olması gerektiği,
:: 32'' yeterli. LED'ler pahalı sanırım, LCD o yüzden.
:: PC'ye indirdiğim filmleri kolayca bu TV'den izleyebilsem iyi olur. Tabi PC'yi bağlamadan. Mümkünse tabi. Harici disk bağlanabiliyor mu mesela bu TV'lere falan?
:: Bütçe çok abartılı değil. Maks. 1500 diyeyim.

başka da aklıma gelen bir şey yok. 3. olmasa bile olur artık napalım. Tavsiyeleri bekliyorum.

Samsung al derim ben, film konusunda uzantı sıkıntısı yaşamayacağın bir marka.

  • Barki  (28.08.11 22:28:28)
106 panasonic ve 80 sony var ikisinşde yeni aldım full hd her iki tv de şunu diyebilirimki panasonic 5 basar görüntü kalitesi ile

  • delidir yakalayin  (28.08.11 22:52:05)
samsung 40d650, fiyatı 1350 tL idi kampanyada..

  • cruikshank  (29.08.11 00:40:57)
1500 e lg le5510(veya 5500) led(full led değil sanırsam) alabilirsin.. bikaç usb ve hdmi girişi var, direkt bağladığın hardiskten media oynatabilirsin(mkv dahil) dlna var, tv yi ev ağına bağlayıp bilgisayrındaki medyayı kablosuz tv den görüntüleyebilir veya dinleyebilirsin, internete bağlanır..dvb-c ve dvb-t tuner var havadan dijital yayınlar ve dijital kabloluya uygun..full hd..bahsettiğim 37 inç fiyatı.. ekran parlamaması konusunda lg samsung dan daha başarılı idi, şimdiki durum ne bilmiyorum..şimdi baktım tek çekim 1290 a veriyorlar,12 taksit 1320 tl... tabi paralel ithalat(istanbul bilişim) normal ithalat olayına dikkat etmek gerekiyor garanti konusunda sıkıntı yaşamamak için, bende iki lg var, başta bende kıldım bu markaya ama birinciden sonra ikinciyi almakta hiç tereddüt etmedim..

  • rutubettin  (29.08.11 00:44:30 ~ 00:56:19)