[]

"game of thrones" okumak

sizce diziye yazık etmek demek midir? bekleyeyim diziyi mi izleyeyim?

okuyanlar cevaplarında kitabı okuduğunu söylerse süper olur.


 
okudum.

sakın okuma. sonra dizinin hiçbir heyecanı kalmıyor tamamen hayalkırıklıgı olyor. hem dizi ile kitabın çok farklı bir havası olduğunu düşünüyorum. dizi daha romantik, hani iyiler kötüler var. ama kitap daha siyasi bir havası var.
  • wessago  (27.08.11 19:40:36 ~ 19:41:20) 
kitapları şiddetle tavsiye ederim ben. geçtiğimiz ay 5. kitap da çıktı mis gibi. ben de diziyi görünce başlamıştım kitaplara. kesinlikle pişman olmazsın. ben 5 kitabı 1 ayda filan okudum sanırım, başından bile kalkmak istemiyor insan eğer türü seviyorsan.


  • darkprophecy  (27.08.11 19:44:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.