20'lik Diş Çekimi İçin Hastane Önerisi

Selamlar

3-4 gündür 20 lik dişimin çevresi apse yaptığı için inanılmaz acılar çekiyorum. Bugün doktara gittim özel bi hastanede diş hekimine.
antibiyotik yazdı , düzelince çektirmemi tavsiye etti fakat çekebilme konusunda tereddüt etti, ben de güvenemedim.

Apse düzelince çektireyim diyorum, daha önce çektiren varsa bana bu işin ehli olan bir hastane söyleyebilir mi?

not: biraz üstte kalabilirse çok memnun olurum zor durumdayım

sosyal güvencen var mı ve istanbul'da mısın

  • erobur  (27.08.11 08:13:19)
istanbul'da oturuyorsan Hospitadent'i tavsiye ederim. Tam teşekküllü bir diş hastanesi. Ben de eşim de birçok tedavi yaptırdık. Fiyatları ortalamadır. Ne pahalı ne ucuz. Biz Bağcılar'daki şubesine gidiyoruz. www.hospitadent.com

  • tropik  (27.08.11 10:45:47)
www.istanbulimplantoloji.com

2 kere 20 lik diş çektirdim ve şişme bile olmadı. kesinlikle tavsiye ederim.
  • oscar  (27.08.11 11:30:12)
ssk var bir de genel yaşam sigortam var fakat galiba ikisi de geçmiyor

öneriler için teşekkürler başka bildiğiniz yer var mı istanbulda
  • technicalte  (27.08.11 17:57:34)
gelecek nesiller için yazayım belki faydası olur

hospitadentte çektirdim dişimi
20 lik diş neredeyse diğer azı dişlerle aynı seviyedeydi. yarı gömük de diyebiliriz
şükür ki kolay çıktı dişim 15 dakka falan sürdü. 300 lira aldılar, fiyatı çok geldi bana ama ne yapalım çaresiz kaldım.

lokal anestesi etkisi geçince deli ağrı yapıyor haftaya dikişleri alacaklar.
  • technicalte  (04.09.11 00:13:19)