tivibu, digitürk, dsmart?

orta halli çekirdek bir aile için, hangisi daha uygundur?

yıllar önce aldıkları uydu miladını doldurdu. bunlardan birini kullananlar eksileri artılarını söyleyebilir mi?

miladını değil miadını doldurdu. puştluğuna yaptım bunu

belli bi yaşı geçtilerse bu 3ünden birini değil, kablo tvyi öneririm. anneannem babaannemden falan biliyorum onlar zorlanıyolar bu aletlerle

ha bizim evde oturma odasında kablo tv mutfakta receiverlı kablo tv salonda digiturk. hepsinden memnunuz ama dsmarttan pek memnun değil tanıdıklarım
  • ack3000  (25.08.11 20:38:45 ~ 20:44:17)
d smart dan muzdaribim. ilk çıktığında receiver fiyatına çoğu kanal şifresiz diye lansman yapıyorlardı.
simdi nerdeyse bütün paketler ücretliye döndü.
Ayrıca yaklaşık 1,5 sene önce bütün şifreli kanalları yıllık 99 TL almayı kabul ediyor musunuz diye aradılar. Kabul ettim. Yarın arayıp üyeliğinizi yapacağiz dediler. bir daha ses seda çıkmadı. Müşteri hizmetlerini aradım. Sizde görüşme kayıtları vardır inceleyin ve taahhütünüzü yerine getirin dedim.Arayan soran olmadı. Yazılı başvurdum kapı duvar.
Yorum sizin...
  • Rmdy  (25.08.11 20:41:59)
sakın digitürk e bulaşma. fatura göndermeyip hatta sorgulamada da bişey görünmüyor ama bikaç ay sonra evine haciz ihbarnamesi gönderiyorlar normal faturanın 5 mislini ödüyorsun

  • elektromaniac  (25.08.11 23:19:06)