Bu yılın Favori Filmleri?

Geçen sene ne güzel Black Swan, inception, the king's speech gibi oscarlık filmler vardı. bu sene adından söz ettiren film duymadım. bildiğiniz var mı?

not: duyuru ikinci sayfaya düşünce tikleyeceğim.

valla "tree of life" güzel çıktı çıktı.. yoksa bana göre de bu seneyi boş geçicez sanırım.

  • sir gawain  (25.08.11 17:50:45)
bir zamanlar anadoluda baya heyecanlandırıyor beni, tree of life da gelmeyecek galiba artık onu internetten izleriz, bir de larry crowne ve limitless'ı beğendim ben bunlara da bakabilirsin..

  • nabruknabruknabruk  (25.08.11 17:53:07)
Jodaeiye Nader az Simin ve A Brand New Life iyiydi.

Çok fazla film izlemedim zaten.
  • iustitia omnibus  (25.08.11 18:01:04 ~ 18:08:54)
www.sinemalar.com

Stake Land var''vampir cehennemi olarak geçer) amerika da yılın en çok beğenilen korku filmi seçilmiş 19 ağustos da girdi yani daha yeni~~ben izlemiştim güzeldir sizede tavsiye ederim (vampir dediğine bakmayın aslında zombi onlar)
  • Thunderbirds  (25.08.11 18:33:06)
the fall ın yönetmeni Tarsem Singh'dan Immortals filmi var,trailerı göz kamaştırıcı.ızlenmeli,izletilmeli :)

  • free bird  (25.08.11 18:38:43)