[]

ekşiduyuru mailleri

Eskiden soruma cevap gelince mail gelirdi, ayşe fatma yanıt verdi diye. Şimdi gelmiyor o mailler. Sırf bende mi bu durum böyle?

30 gün geçtiği için silinecek mesajların bilgisi geliyor ama sorulara cevap gelince mail yok.

Kim bozdu söyleyin?

 
evet mail gelmıyor artık.


  • bryan fury  (25.08.11 02:34:43) 
mail sistemi bozuldu durup dururken.


  • compumaster  (25.08.11 03:27:55) 
bir gece ansızın düzelebilir. şaka bir yana güzel bir sistem ama pek stabil değil. 1 ay çalışıyor, 3 hafta çalışmıyor. 2 hafta çalışıyor, 4 ay çalışmıyor. kafasına göre.


  • xenophobe  (25.08.11 04:00:38) 
Valla bozulmadan once kesintisiz 6 ay calisti.


  • compumaster  (25.08.11 04:03:10) 
aramızda para toplayıp mail server alalım ey duyuru?


  • bonjurkes  (25.08.11 15:08:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.