gömlek sorusu

gördüm özendim soruyorum,

kısa kollu gömlek olmaz mı? yazlık vs. illa uzun kollu alıp onu dirseklere kadar sıyırıp kıvırıp mı giymek lazım?

Kıvırıp sıyırma işi bana çok amele işi geliyor ondan kısa kollu gömlek giyiyorum ama ona da öyle olmaz diyen var

kısa kollu gömlek evlat olsa sevilmez otuzbir olsa çekilmez öyle bişey. giy ama rakip elemiş olurum.

  • cro magnon  (25.08.11 01:52:36)
  • efendy  (25.08.11 01:54:00)
o kadar kötü demek, valla gömleği de çok sevmiştim halbusem

  • bonjurkes  (25.08.11 01:54:23)
ben de giyiyorum arada ama 13 yaşında gibi görünüyorum. kıvırıp sıyırma çok daha güzel duruyor açıkçası.

  • roket adam  (25.08.11 01:55:01)
FF teki feedlere cevap yazanalrın büyük bi çoğunluğunu tanıyorum şahsen, yani kısa kollu gömleğin gideri var ama tabi sadece yazın arada sırada o da demekki :D

35 derecede uzun kollu kalın, kolları dirseğe kadar sıyrılmış gömlek giymek bana gayet amele işi geliyor hala
  • bonjurkes  (25.08.11 01:57:51)
bence çok saçma, internet üzerinden ilerleyen bir akım oldu bu da.
yakışıyorsa giyersin hacı.
şimdi yakışan adam fotoları buldurmayın gece gece.
  • absel  (25.08.11 01:58:46)
"o kadar kötü demek, valla gömleği de çok sevmiştim halbusem"

giydin, beğendin ve yakışıyorsa al gitsin. bunun zaten yazılı bir kuralı olamaz ki?
  • efendy  (25.08.11 02:02:55)
giy gitsin, onu diyenın nızamı gomlek utusunden haberı yoktur kalkıp atıp tutuyordur.

  • bryan fury  (25.08.11 02:06:55)
abi ben 4-5 yıldır kısa kollu gömlek giyiyorum yazları?? ne ara kısa kollu gömlek beyaz çorap muamelesi görür oldu? niye satıyorlar lan o zaman bu mereti? cidden şoktayım şu an. la yaz ayında uzun kollu gömlek mi giyilir? bu nasıl iş? neresi kötü biri açıklasın hayrına. kendimi uzaylı gibi hissediyorum.

  • hyu  (25.08.11 02:14:13)
kısa kollu gömleklerin kol kısmı fütursuzca geniş ve dirseğe kadar olduğundan (genelde) out tur ama kol kesimi düzgünse gideri var.
ama bana sorarsan katlamak daha güzel oluyor.

  • neysene  (25.08.11 02:35:59)
uzun gömlek giy katla. crazy dance in kayseri geliyor aklıma kısa kollu gömlek giyen adam görünce.

  • turkuazz  (25.08.11 03:38:40)
benim var bi kac tane kisa kollu gomlegim ama hawaii tarzinda ve dar kesim yazlik yer haricinde giymem..normal desen giyeceksen icine atlet gomlek cebine de uzun 2000 ile yatirilmis ganyan kuponu sart gibi geliyor. hehe..

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (25.08.11 03:50:57 ~ 03:52:12)
yıllardır gömlekten başka bişey giymem. yazları kısa uzun farketmez giyerim de bu kısa kollu gömleğe amele sümüğü muamelesi yapılmasını ben anlamadım. ulan halbuki kimse bu sözlüğün baktığı kadar farklı bakmıyo bana. arkadaş marjinalite uğruna komik olmayın lan.

  • kumlupara  (25.08.11 04:50:45)
ben giyiyorum, gayet de guzel bence. hatta bence yazin uzun kollu gomlek giyilmez. ya tisort giyilir ya kisa kollu.

  • thunder thunder thunder thundercats  (25.08.11 05:17:03)
millet bildigin kafayi yemis turkiye'de

banana republic'ten tommy'e pek cok firmanin kisa gomlek kreasyonu var. 35 derece sicakta uzun kollu gomlek kasmak ameleligin daniskasi. hatun milleti bizim kolsuz atleti giysinler sorun olmasin ama biz birak o atleti, kisa kollu gomlekle "out" olalim.
  • muhalif sirin  (25.08.11 07:36:37)
güzel bence kısa kollu gömlekler.

  • girl in a coma  (25.08.11 09:15:25)
kız gözüyle söylüyorum, peynir tenli cılız kollu erkeklerde kısa kollu gömlek berbat duruyor. onun yakışması için kalıp lazım.

uzun kol her zaman daha şık bence de.
  • qwertyuo  (25.08.11 11:15:26)
ilk defa görüyorum böyle bir konuyu. insanların kolsuz gömleğe kıro ya da daha enteresan yorumlar yapmasını yadırgıyorum. çok kötü durduğunu iddia edebilirsiniz (mesela ben de dolgu topuğun iğrenç göründüğünü düşünüyorum hatta birçok erkek ve bayan arkadaşıma fikirlerini kendiminkini belirtmeden sorduğumda aynı cevabı veriyorlar) ama arkadaşların da dediği üzere giyinmenin yazılı bir kuralı yok. beğeniyorsan başkasının ne dediği umurunda olmamalı.

  • st darkofanger  (25.08.11 11:45:00)