[]

minecraft

Anladığm kadarıyla olay kendine pixellerle sanal bir dünya yaratmak, bunun dışında bu oyunun bir esprisi var mı?

Bütün gün deli gibi kendi dünyanı mı yaratıyosrun sadece


 
oyun browser versiyonsa evet ama satın alınmış ( ya da korsan indirilmişi :) maden aramaları,çıkarmaları yaparak 0 dan hayat oluşturuyosunuz, geceleri zombiler yaratıklar çıkıyor onlardan korunmak için ev yapıyosunuz, işte crafting kutusu var 6x6 kutulu, kutulara bir adet sopa, üstünede demir dizersen kılıç şeklinde kıluç yapıyosun, işte sopalarla örümcek ağlarını , olta gibi dizersen oltan oluyo gibi bunun için ansiklopedi var orda var nelerle ne yapılıcağı, ama indir başla çok eğlenceli sonra başkalarının yaptığı worldleri indir ( reddit'in bi worldü var gökdelenler falan of )

crafting örnek
www.youtube.com

genel oyun
www.youtube.com

bitane şehir
www.youtube.com
  • utkucbkc  (25.08.11 01:06:05) 
multiplayer oynayıp köyler, kasabalar, hatta şehirler de yaratabilirsiniz.


  • cumingsoon  (25.08.11 01:06:48) 
bu siteyi de inceleyebilirsiniz world-6.blogspot.com


  • toshiro  (25.08.11 01:14:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.