bir klişe (mi?) ...

bir erkek yürümektedir ve aniden önünde bir kız çıkar ve ona çarpar. kızın kitapları dökülür ve böylece tanışırlar. sanırım mekan genellikle kütüphane veya kitapçıdır...

bu klişe ya da ben öyle sanıyorum, nereden gelmiştir? çıkış noktası neresidir? yıllardır merak ediyorum ben bunu...

valla klişe mi bilmem ama buna benzer bi olayı yaşamıştım hemen aktarayım(türk genci paylaşmak ister);
bilgi üni. snde çalışırkene, bunnarın merdvenlerinden aşaa iniodum elinde bisürü kitap defter olan bi kız yanımdan geçip yukarıya dooru çıktı. (çarpışmadık) sonra tam ben merdvenin sonuna dooru gelmiştim ki kızın elindeki kitaplar defterler tam önüme düştü, dağıldı falan ben de üstünden atlamayım toplayım vereyim kızcaaza dedim. soora ben toplarken bu da gelmiş beraber topladık, "biraz axe reklamı gibi oldu" dedim. bu da böyle bir anımdır. (ama o zaman komik olmuştu ühüühü)

  • rentts  (24.05.08 13:45:16)
kesin porno filmlerden çıkmıştır efendım.kız ile erkek carpısır.erkek eğilir toplamasına yardım etmek kızın.sonra kızın dekoltesinden içeriyi görür kızda gülerek cilve yapar olaylar gelişir..

  • isott  (24.05.08 13:59:00)
kayahan'a sormak gerek diye düşünüyorum. şayet, kayahan - bizimkisi bir aşk hikayesi. yalan mı bilmem. yada herkesin başına gelen, her an tazeliğini koruyan bir klişe olsa gerek ;)

  • SoLfej  (24.05.08 14:32:36)
diger bir cok klise gibi amerikan film endüstrisinden cikma diye biliyorum

  • kabizcik  (24.05.08 16:56:24)
bu tip durumlarda kitap, canta sacan hep yengemizdir. sakardir yani ya da canim benim yardim lazimdir, duyarli herif lazimdir vs.. bu kadina yuklenen zariflik, incelik, nezaket, kirilganlik, eziklik vs ile iliskilendirebilcek bir eylemdir.. ve ucu aciktir olayin... yani ahan da sactim bak, ne kadar duyarliliga ihtiyacim var modeli icin gayet net bir eylem. oralardan gecen bu hanim kizimiz gibi duyarli, okuz olmayan, antenleri acik ve birilerine kol kanat germek isteyen bir erkek aday varsa - ki ekranda hep vardir, ekran disinda da vardir sanirim :s - bunlar iste ideal cifttir... sozum ona her kadin ve erkegin istedigi! hih! nasil ciktigina dair olaraktan sallamam gerekirse bu muhtemelen film ya da reklam endustrisi kaynaklidir. yani ask bi senaryonun olmazsa olmazi ya onu da iste saglamalari gerekiyor yazarlarin. bi cok yontem mumkun ama bu sokaktaki bi insanin basina gelebilcek en dogal seylerden..
@rentts: abi senin olay hakket komikmis.

  • pyro clustic flow  (24.05.08 23:28:47)