osym sinav merkezlerine hicbir sey goturememenin mantigi?

her sey yasaklandi anladik. telefondan ici bos cantaya, metal paradan kagit paraya ve cuzdana kadar. kilavuzlarda oyle yaziyor en azindan.

ulan arabamiz yok, ve de tek gidecegiz diyelim, hadi telefonu gectim ee otobus parasi, akbil vs. almadan gidemeyiz, orda topraga falan mi gomecez? birakilacak yer de yokmus.

benim kafam basmadi su an bi yardimci olun arkadaslar.

evet çünkü herkes potansiyel kopyacıdır, bozuk parayla, ev-araba anahtarıyla falan mazallah kopya çekerler

  • freebird5406_2  (23.08.11 18:09:12 ~ 18:10:06)
akbil-kentkart-bukart-eskart vb. şeylere bi şey demiyolar.

bana bi şey dememişlerdi herhalde tam hatırlayamadım şimdi :/
  • rurouni  (23.08.11 18:12:21)
etraftaki bakkal, market, kırtasiye cüzi (!) bir ücret karşılığında emanet alıyor eşyalarınızı.

  • solomon  (23.08.11 18:13:15)
O kuralları koyan mallar kopyanın dışarıdan değilde içeriden geldiğini, ve o önlemlerin hiçbir halta yaramayacağını bilmiyor olamazlar. Sadece göz boyamaktan ibaret kurallar işte.

Bazı okullarda zarf hazırlıyorlar numaralı onların içine koyup girişteki görevliye teslim edebiliyorsun.
  • poseidon1  (23.08.11 18:15:13 ~ 18:15:58)
sadece bunlar değil, küpe, kolye ya da herhangi bir metal aksesuvarın da üstünüzde bulunmasına izin vermiyorlar.

Türkiye'ye hoş geldin.
  • Sabac  (23.08.11 18:26:29 ~ 18:35:52)
Sinav esnasinda tuvalete izin vermeyen zihniyet buna da vermez tabi. Bozuk parayla kopya cekilmedigi bal gibi bliyorlar. Kopya cekmek icin en az 5000 dolar lazm herkes bilior

  • zaxurani  (23.08.11 18:40:00)
"Sıçmakta yasakmı kurban" diyerek meşhur bir Kibar Feyzo repliğini hatırlatmak isterim (henüz aklıma geldi)

  • poseidon1  (24.08.11 09:04:51)