[]

hijyen sorusu

Soru koltukaltı öğesi içermektedir öğğ diyen okumasın.

Malum koltuk altı için tonla öğe var ama nedense ben doğru düzgün olanını bulamadım. Roll on sürüldüğü zaman tshirtün koltuk altına yapışıyor ya da benzer şeyler olup tshirtün koltukaltı kısımlarının içine ediyor.

Jeller var eski zamanlardan ama onlar da ne kadar etkilidir bilmiyorum, artı koltukaltına yapışır mı onu bilemiyorum. Deodarantların süresi de roll on lar kadar etkili olmuyor.

Kısaca hangi ürün daha iyidir, tavsiye ettiriverin, şu sıralar deodaranta kaymış durumdayım.

Not : Er kişiyim, cillop koltukaltı ve günlük duş alıyorum, yani yok efendim ayda yılda 1 yıkanırsan muhabbeti çekmeyin. Olay tam olarak koku değil, daha çok koltuk altının ortaya çıkması durumunda olabilecek kötü kokunun engellenmesi. Yani koltuk altından yeşil dumanlar çıkan biri değilim

 
Right Guard kullanıyorum. Fazlaca başarılı. Terlemeyi önlemiyor (Özellikle şu yaz sıcağında önlemediğini garanti edebilirim) ama hiçbir şekilde koku almıyor, aldırmıyorsunuz.


  • sesee  (23.08.11 13:04:21) 
  • nevrotik  (23.08.11 13:12:57) 
images.gittigidiyor.com

ben bundan kullanıyorum harika. rengine göre kokusu değişiyo super marketlerde çeşitleri oluyo bence harika bi ürün. bunu kullandıktan sonr hiç terlemiyorum kimseye de iz bırakmıyo. bu kuruluk testi reklamları gercek oluyo (:
  • rurouni  (23.08.11 13:19:59) 
Malum koltuk altı için tonla öğe var ama nedense ben doğru düzgün olanını bulamadım. Roll on sürüldüğü zaman tshirtün koltuk altına yapışıyor ya da benzer şeyler olup tshirtün koltukaltı kısımlarının içine ediyor.

sürünce hemen giymeyin. sorun kalmaz.
  • ben smyrna  (23.08.11 13:41:27) 
karbonat deneyin. duştan sonra koltuk altınız henüz nemliyken, elinize döküp, pudra sürer gibi sürün. gün boyu etkili ve kesinlikle ter kokusu olmuyor. yenebilen bir şey ve doğal, yani hiç bir zararı yok. her gün duş alıyorsanız, sürün işte. etkisi bir gün boyu sürüyor.

hem erkek, hem de kadın tarafından test edilip, onaylandı. terleyen ve koku oluşturabilecek her yerinizde çekinmeden kullanabilirsiniz.

www.eksisozluk.com
  • july14  (23.08.11 13:50:56 ~ 13:54:44) 
roll on sürdükten snra hemen tshirt -gömlek vs giymeuyin, 1-2 dk kurusun ozman yapışmaz.
ayrıca roll-on buzdolabında muhafaza edilirse daha iyi oluyor diye duydum ama test etmedim.
mum olanlardan ziyade likit olanlar daha iyi ayrıca.
  • halanne  (23.08.11 14:07:56) 
likit olanı kullanıyorum, 1-2 dakika değil 5 dakika sonra giysem bile yapışma oluyor


  • bonjurkes  (23.08.11 14:36:28) 
şahsen ben sabun gibi olanlarından kullanıyorum. siyah tişörtler için kabus biraz ama ne yapayım.zerre ıslaklık bilmemne hissedilmiyo, yapışmıyo da.
fakat yukardaki karbonat önerisi aklıma yatmadı değil, onu bi deneyeyim :)

  • ahandanick  (23.08.11 14:36:53) 
böyle parfümlü pudralı olanlardan değil de daha kokusuz ve iz bırakmayanlarına bakın. dove invisible var mesela, tişörtlerde beyaz leke bırakmıyor. terliyorsunuz yine ama kötü koku olmuyor. bir de nivea black & white da fena değil, ama kokuyu engellemede dove kadar başarılı bulmadım. bu iki deodorant da tişörtüme yapışmıyor.


  • quasiromantic  (23.08.11 16:54:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.