Üsküdar'dan Kadıköy salıpazarına nasıl giderim ?

başlık.

haremden geçip e-5ten devam eden dolmuş veya otobüslere bin ve uzunçayır metrobüs durağında in. pazar hemen onun arkası zaten.

  • byzgms  (23.08.11 11:59:21)
yeni yerine ulaşmak için altunizade metrobüs'e ulaşıp sonra uzunçayır durağında inmiştim. orada indikten sonra kısacık yürüyorsun zaten pazar orada. daha kestirmeden bi araç varsa bilemem tabii. cumaları kumaş pazarı oluyor, tavsiye.

  • urso  (23.08.11 12:00:01)
bugün giysi satılıyor sanırım değil mi ?

  • tombalabala  (23.08.11 12:03:32)
haremden geçip e5den devam eden dolmuşlar da bu otobüs yazıhanelerinin olduğu yerden gidiyor.

  • prodeq  (23.08.11 12:23:04)
üsküdar merkezden 2 numaralı üst bostancı otobüsü kalkar. bununla kadıköy belediyesi'nin orada inip 15 dk yürüyebilir ya da hemen o caddeden geçen fikirtepe minibüslerine binebilirsin.

ya da 12 ya da 12a ile kadıköy merkeze gidip oradan aynı minibüse binebilirsin. minibüs tam pazarın önünden geçiyor.
  • saint marla  (23.08.11 12:31:01)