[]

Fena halde okeye sardım :)

Su siralar fena halde okeye sardim :)

İstanbul Anadolu yakasinda, Bomonti ayarinda, fiyatlari yuksek olmayan havadar okey mekani tavsiyelerinize ihtiyacim var..

Bir de evde oynamak icin guzelinden bi okey takimi tavsiye ederseniz supper olur :)

Tesekkurler simdiden ;)

 
mekan bilmem de el yapımı okey takımı gördüm ben böyle bi yüzü siyah bi yüzü beyaz çok güzeller.


  • neira  (22.08.11 23:43:29) 
çamlıca tepesi'nde bi yer var, balkon cafe.


  • surdan burdan  (23.08.11 06:42:56 ~ 06:43:05) 
real'lerde mmm migros'larda, harika takımlar var.


  • cotillard  (23.08.11 08:15:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.