komik arabesk parçalar

ben komik esprili arabesk parçaları soruyorum. örneğin ümit besen "i love you" ibrahim tatlıses "amanın taksi" gibi bunlara çeşitli örnekler rica ediyorum...

ciddi ciddi yazılmasına rağmen bana komik gelen hakkı bulut'un efsane şarkıları vardır.

* ben seni sevmedim allahsız taptım, taptım be yav.
* kıskanıyorum, aka (henüz 3 yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorum)
  • eksi daglarinin aslani  (23.05.08 08:32:33)
taverna ama işinizi görür sanırım
(bkz: pardon bir dakika bakar misiniz)

  • parantez  (23.05.08 08:37:46)
Özcan Deniz'den: (bkz: drakula memo) ve (bkz: ne haber moruk)

  • crown  (23.05.08 08:48:25)
Gerizekalı sevgilim. Zuzaylı Mustafa Topaloğlu'ndan. (:

  • villeneuve  (23.05.08 09:37:52)
pcf ilgili klasorunden aktariyor:
cilveli agus ( bunun her sarkisi bu tanimdadir diyebilirim, misal erkek duskunu nazmiye)
nejat alp - arkadasim
mustafa topaloglu - gerizekali sevgilim ( m. topaloglu'nun cok sarkisi var boyle aslinda)
hakki bulut - koyluyum ( guzel sarkidir ama bu :) )
banu alkan - kaldir, bir gun beni arzularsan ( bu kategoride degerlendirmek istedim)
ali avaz ( bunun cogunu sildim, kompiterde yer yoktu ama aratinca sarki isminden bulabilirsin aradigin tatta olanlari)

aklima gelirse eklerim daha.
  • pyro clustic flow  (23.05.08 09:56:16)
www.mahmutabi.com

  • omer460  (23.05.08 10:26:27)
franzferdinand'a sor (bizim franz)

  • radikalherif  (23.05.08 15:47:45)
arif susam: (bkz: dübeş attım yek geldi)
mustafa topaloğlu: (bkz: abu ci ci)
halil taşkın: gazla şöförüm
resul balay: (bkz: nazlı yarim haber salmış)
  • annem bana kiz bul evlen dedi  (23.05.08 20:50:49 ~ 21:00:09)
ata demirer'in arabesk tarzı söylediği $arkilari var...

  • 05  (24.05.08 02:02:28)