euro almak ya da almamak?

merhaba duyuru sakinleri. Eylül'de yüksek lisans için Belçika'ya taşınıyorum. elimde 12000 tl gibi bir para var ve euro almak istiyorum. Euro'nun seyri nasıl olur tahminlerinizi istiyorum? Bu parayla Bayram öncesi mi almak daha yararlı olur bayram sonrası almak mı? ne dersiniz?

Kimse bu yükün altına girmek istemez, hacı dünya gündemi berbat, bir tarafta Libya, bir tarafta Suriye vs... ben olsam hazır 12.000'im hazır gider çeviririm EURO'ya ne kadar param olduğunu bilirim, şimdi yine bir kriz patlar bakmışsın EURO 3'ü geçmiş, al kenarda hesabını bil hacı, şu ortamda EURO artar, düşer demek pek doğru değil ( söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir ...vs... :D )

  • bisanthe  (22.08.11 16:42:50)
bunu bilebilen olmaz sanırım. içinizde ukte kalmasın diye 6000'i önce 6000'i de sonra bozdurun karı zararı paylaştırın :)

  • terp  (22.08.11 16:44:06)
şimdiden al derim, euro nun değerleneceğini öngörüyorum.

  • pipbull  (22.08.11 16:46:16)
Kimse ne olacağını bilmiyor. Bütün piyasalar diken üstünde kriz bekliyorlar. O yüzden kafana göre takıl, artar diyene de düşer diyene de güvenme.

  • coldbound  (22.08.11 17:04:43)
ikiye bölüp riski dağıtmak en mantıklısı

  • superb  (22.08.11 17:06:50)
terp +1

  • merhum  (22.08.11 17:12:28)