istanbul üniversitesi hakkında

1 online kayıt sistemi güncellenmemiş vaziyette bende, herkeste öyle mi bi yardım?

2 kayıtlanma sırasında çıktı alıp okula götürmek gibi bi saçmalık yine sergilenecek mi bilen allah rızası için söylesin?

3 alttan ders alandan ek harç ücreti alınacak diyolla, öyle şey olur mu lan, bi yardım ramazan günü allah rızası için.

4 akademik takvime göre önce kayıtlanma yapılıyor sonra harç yatırılıyor o nasıl iş ola ki? bi yanlışlık var mı?

eyyorlamam bu kadar.

sistem şu an açık.harç olayı doğru.danışman hoca onaylayınca fatura gibi bişey verecek onla yatırılacak para bankaya.Bildiklerim bu kadar.sevgiler,saygılar

  • pavlovun kedisi  (22.08.11 14:35:46)
alttan ders alandan harç ücreti mi :( nereden gördün duydun bunu ?

ders sayısı çoğaldıkça çoğalıyor mu ücret yoksa sabit bir ücret mi ? olaya bak ya

1200 lira harç ücreti veriyoruz nelerine yetmiyor !!11
  • thad castle  (22.08.11 15:32:22 ~ 15:33:28)