ellie goulding

Genel olarak bu kadının sizce müzik performansı nasıl?

www.youtube.com

örnekler buradan, ses olarak da iyi gibin (gerçi editin dibine vuruyorlar artık) fizik olarak da hoş bir uk li hanım kızımız gibi geldi bana.

Tinie Tempahla olan düetinden sonra sanki pek bi patladı

kötü.

  • nedensizce  (22.08.11 02:41:08)
bir adele değil bence.

  • kayranin kedisi  (22.08.11 03:12:20)
benim için tek şarkılık o da : this love. diğerlerini dinlemeye çalıştım olmadı sevemedim.

  • kamilinsan  (22.08.11 03:49:15)
bence iyi olabilir. amerikada çok tutulmazsa kesinlikle iyi diyeceğim.

  • isildur  (22.08.11 09:33:17)
black and gold cover ı iyi bence.

  • girl in a coma  (22.08.11 10:24:57)
Düetten öncede ünlüydü bana göre düet bişey katmadi o kadar çok ama sahnesini sesini seviyorum şunları izl live rising konserini ( YouTube da elliegouldingvevo da var 5 6 parça ) , SoHo los angeles live (yine vevosunda starry eyed var ), ve daha da istersen allsaints new york sanırım

  • utkucbkc  (22.08.11 13:08:57)
Ha unuttum yazmayı Evet bende aşık oldum

  • utkucbkc  (22.08.11 13:09:37)
BBC için yaptığı akustik performansları ve coverları albümünden çok daha güzel. Sonraki albümlerinde o tarza yönelse şahane olur bence.

www.youtube.com Roscoe (Midlake Cover)
www.youtube.com Starry Eyed (Acoustic)
www.youtube.com Only Girl In The World (Rihanna Cover)
  • james choice  (25.08.11 02:58:59)
@james choice bu 2.albüm yeni çıkıcak olan daha duygusal sakin karanlık olucakmış

  • utkucbkc  (25.08.11 03:46:47)
@utkucbkc işte bu iyi haber :)

  • james choice  (25.08.11 10:34:14)
bu kız amerikada çok tuttu, o yüzden çöp sayılabilir artık.

  • isildur  (10.08.12 22:22:56)
@isildur, amerika için albüm çıkarmadan önce dinleyenler için bir sorun oluşturmaz bence tutması, ayrıca yeni albümünden teaser yayınlandı ilgilenenler varsa, albümde eylül başında çıkıyor. Ayrıca high for this, hanging on vs. gibi bir çok kayıt da yolda imiş.

  • utkucbkc  (10.08.12 23:20:25)