kyk burs ya da kredisi

şimdi durum şu dün kyk burs ve kredisine başvurdum. orada ailenizin sahip olduğu ev araç ve gelir soruları var.

şimdi araç için 1900 lira mtv ödüyoruz aylık gelir 1500 yazdık. babam çalışmıyor ticari araç benim üzerimde yani ben bağkurluyum(fakat geçen diş hastanesinde bağkur kaydım görülemedi bu belki şansım olabilir) fakat araçla falan hiç alakam yok. bana kredi çıkma şansı var mı? burstan falan geçtimde kredi çıksa iyi olur söylenen krediye başvuran hemen herkes alıyor burs vermezler ama deniyor. çevrenizden gördüğünüz duyduğunuz bu tip örnekler var mı? babam üstüne bir ev var bu arada. babam sigortalı görünmüyor.

evet hocam benim duyduğuma göre de burs çıkmayan herkese kredi çıkıyormuş. ama dediğim gibi sadece duyum. kyk yı telefonla arayarak kesin bilgi alabilirsin.

  • istististist  (20.08.11 16:25:56)
Kredi önüne gelene çıkıyor sana da çıkar.

  • z_victory86  (20.08.11 16:29:38)
geçenlerde biri duyuruda söylemişti bana çıkmadı diye. yani burs çıkmayanlara kredi kesin çıkar diye bir şey yok ama çıkmayanların sayısı da çok az.

  • ocanal  (20.08.11 16:52:43)