DSLR makineler için shoe adaptor lazım acil

Selamlar

Canon 550D ile kullanmak üzere Zoom H1 kayıt cihazı aldım ancak bütün gün Hayyam Sirkeci dolaştığım halde şu resimdeki gibi bir shoe adaptor bulamadım. İşte yaptırız tornacı yapar falan denildi en iyi ihtimaller, bir fikri olan var mı, ebayde falan satılıyor ama o kadar vaktim yok
shop.ebay.com

İstanbul'da bunu bulabileceğim bir yer var mı, gidip şıp diye almak istiyorum. Manfrotto'nun LCD takmak için bir adaptörü var ama 50 euro civarında bir fiyatı var. bu istediğim şey ise linkte görüldüğü gibi oldukça ucuz. Bilen bir ses ederse çok yardımcı olacak.

Şimdiden teşekkürler

doğru evet bulamazsan tornacı yapar bunu.

  • beyninin üstüne oturan yazar v2  (19.08.11 20:59:56)
tornacının yapıp yapamayacağını sormuyorum, bunu nerden bulabilirim diye soruyorum efendim, belli üretilen birşey, İstanbul'a uğramış mıdır, gören duyan, bir fikri olan var mı?

  • onewayticket  (19.08.11 21:08:31)
Tornaci yapabilir.

  • esenboga  (19.08.11 21:14:09)
tornacı kesin yapar bunu yav

  • lancelot du lac  (19.08.11 21:19:56)
ben de bulamamıştım sonra tornacıya yaptırdım

  • dekila olmeka  (19.08.11 21:22:32)
herkes tornacı konusunda hem fikir olduğuna göre hemen bir tornacı bulayım o zaman! Ebay'i bekleyecek kadar vakit yok, 20günü buluyor gelmesi, Türkiye'deki gittigidiyor gibi sitelerde de ürünü bulamadım. Fotoğraf makinası tamircisi ve kendi imkanlarıyla fotoğraf makinası ya da DSLR aksesuarları üreten birilerinde olabilir.

  • onewayticket  (19.08.11 21:23:18)