Faturalı hat alacağım, verirler mi?

Verirler elbet ama ibraz edecek adıma kayıtlı bir elektrik, su faturası yok. Zorluk çıkarırlar mı ya da alternatif olarak ne isterler?
not: Turkcell ya da Vodafone alacağım.

(TC kimlik no bilgisinden müşterisini takip edemiyor mu bu şirketler kuzum allasen? Nasıl bir paranoya bu?)

turkcell den alamayabilirsin.

  • beyninin üstüne oturan yazar v2  (19.08.11 17:01:21)
vodafone sanırım kredi kartı istiyor, aynı şekilde türksele, kredi kartı ekstresini götürerek alabiliyorsun faturalı hattı.

Eğer kredi kartı ekstren eve gelmiyorsa, güncel dönem işlemleri sayfasının internetten çıktısını al, banka şubesine git, kaşelet sonra faturalı hat almak için git.

ben öyle yaptım verdiler hattı
  • bonjurkes  (19.08.11 17:10:31)
bana ikametgahdan ziyade bir geliriniz olduğunu belgelemek için fatura istiyoruz demişti kadın. Hani gelirin varki fatura ödeyebiliyorsun vs. sallamış da olabilir tabi

  • bonjurkes  (19.08.11 17:27:47)
benım adıma da fatura vs yoktu, turkcell'de faturalıya geçiş yaptım.

  • islakkedicorbasi  (19.08.11 17:46:25)
ben ikametgah, fatura vb. olmadan almıştım. ama daha önceden ön ödemeli vodafone abonesiydim.

  • inheritance  (19.08.11 17:47:38)
kredi karti ekstresi (ki ekstre de bir mail+printout uzakligimdaydi) kullanmadan, bayiden alirken kredi karti otomatik odeme talimati (kart bilgilerini sisteme girip her ay mail order ile cekiyolar) vererek alabilmistim. vodafone'un kendi dukkanlarinda ("flagship store", vs) yapmayabilirler.

  • disq  (19.08.11 20:08:58)
anne yada babanın üzerine kayıtlı fatura ile oluyor vodofone dan ben öyle aldm

  • revi  (19.08.11 21:07:55)
verdiler! (sanki bi' şey)

  • 9kuyruklukedi  (25.08.11 23:39:54)