[]

nasıl uyumalı

Dondurmadan dolayı şişik bir boğaz ve tıkalı bir burun var, arkadaş uyuyamıyor yatakta çünkü burnundan nefes alamıyor. Burun damlası da genzini kuruttuğu için ve boğazını yaktığı için istemiyor.

Burnuna tuzlu su çekerse de kusuyormuş.

En rahat şekilde nasıl uyutulur bu arkadaş? Fantastik opsiyonları söylemeyin, ninni okumak gibi

 
mentollü vicks solusun yada sadece sürsün


  • yuto  (18.08.11 01:26:17) 
elde vikis yokmuş


  • bonjurkes  (18.08.11 01:27:05) 
tıkanıklığı gidermeye yönelik çalışmayacaksa yapacak pek birşey yok gibi, böyleyken ağızdan nefes aldığında da kuruyacak o geniz, boğaz her türlü. yan yatsın ki ağzı açık uyurken salyası aktığında yastığa aksın, en azından horlamaz :)


  • anestezik  (18.08.11 01:29:11) 
sıcak suya naneli şeker atsın varsa evde. yoksa limon sıksın bol bol, nane atsın suya ama kaynar su olacak, buharını solusun açılır burnu. tecrübeyle sabittir :)


  • good room beautiful  (18.08.11 01:30:14) 
tuzlu su yerinde elma suyu çekebilir burnuna, tabi elma varsa.


  • kenar  (18.08.11 01:34:18) 
bulabilirseniz bi arabaşı çorbası içsin yarım saate bişeyi kalmaz ama bulamazzınız bence. sıcak ballı süt verin içsin bogazı yumuşatır


  • spadæs  (18.08.11 02:02:41 ~ 02:03:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.