hangi ütü alınmalı?

Ütü yapmayı seven insan var mıdır bilinmez ama sevdicekle kurduğumuz yuvada kendisine ihtiyaç hasıl oldu. Hangi ütü alınmalı. Alırken neye dikkat etmeli. Sevdicekin işi itibariyle ütüsüz gitme ihtimali yok :) Alt bütçe üst bütçe yok ucuz olsun kaliteli olsun kullanışlı olsun yuva kuracağız işte akıl fikir verin arkadaşlar.

basınca buhar püskürtmesi yeterli bence. ama yukardaki metni bi beyaz eşya dükkanında çığırsanız da sizi aynı sonuca götürecektir.

  • erkan2  (18.08.11 00:18:11)
çok ağır olmamasına dikkat edin, uzun süre ütü yaparken çok ağrıtıyor eli.

  • tekilabambam  (18.08.11 00:24:51)
1-tabanı çelik değil, seramik olsun.

2-buhar verme değerlerini kontrol edin, kıyaslayın.
iki tür buhar değeri olur, biri normal çalışmada verdiği buhar miktarı, diğeri de düğmeye basınca verdiği şok buhar miktarı. bunların ikisi de yüksek olmalı.
  • karrdanadam  (18.08.11 00:32:08)
Bütün evlenecek kızların kafasında en az 400 tl bütçe ayrılmış bir Tefal ütü bulunur. Bu anneleri, arkadaşları, teyzeleri ve komşuları tarafından yaklaşık 25 yıllık bir süreçte kafalarına gizlice işlenir haberiniz olsun.

  • ernest everhard  (18.08.11 00:32:21)
annem pek ilgilenebilir değil bu konularla benimde hiç bir fikrim yok ütü nasıl alınır konusunda :) 400 tl normal mi yaw?

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (18.08.11 00:33:50)
Philips azurun grisini al 170 gr buhar 2600 watt.

  • Lim5  (18.08.11 01:20:32)
1-2 ay önce saturnde indirimdeyken philips gc3330 aldım gayet iyi çıktı.tavsiye ederim ben 80e aldım normal fiyatı 130 görünüyodu.bulursan kaçırma. 100gr buhar 2300watt.değerler çok yüksek değil gibi ama yağ gibi akıyo makine gömleğin üstünde kendi ütülüyo sanki.

  • jack n brooks  (18.08.11 01:42:18)
ben şu buhar kazanlılardan kullanıyorum, tefal. toplam ütü sürecimi yarıya indirdi. paff sık buharı allah ne verdiyse dümdüz.

  • qwertyuo  (18.08.11 11:08:39)