Neden ağızdan kan gelir?

Şimdi çoğu korku filmlerinde görüyoruz kurban önce karnından bıçaklanır elini karnına götürür ve 3 5 saniye sonra agzından şarıl şarıl kan boşalır... merak ettiğim gerçekdede böylemi oluyor? evet oluyorsa karından bıçaklanınca neden agzımızdan kan geliyor ?

alakasız yemekleri karışıtırınca bile mide suyu yukarı, ağzımıza kadar çıkıp ökrüsük krizine sokabiliyor insanı. midenden bıçaklansan, iç kanama yüzünden midenin içi kanla dolsa, gayet yukarı çıkabilir bence.

  • clutter  (17.08.11 19:36:18)
evet gerçekte de öyle oluyor. böyle bi soru vardı önceden baya bişeyler de yazılmıştı ve gerçek bi görüntünün linki de vardı. bulabilirsem editlerim.

baya bişeyler yazılmıştı demiştim ama sadece bi kişi yazmış eheh. neyse, belki başka bi soru daha vardır ya da ben yanlış hatırlıyorumdur.
  • tepedeki psychedelic adam  (17.08.11 19:46:42 ~ 20:02:25)
(git: 162056)

  • shi aila  (17.08.11 19:54:49)
Ben de burda sorsam. Spartakus'te Varronun omzundam girmisti kilic. O zaman niye agzindan kan geldi?

  • Lim5  (17.08.11 22:16:52)