sözlükten ne okuyayım

son 1-2 aydır fazlasıyla depresifim hiçbir arkadaşımla görüşmüyorum kimseyle görüşmek konuşmak istemiyorum çünkü.geceleri film-dizi öğleden sonra akşama kadar uyuyorum.tüm bunların elbet bir nedeni var ama nasıl kurtulurum nasıl kendime gelirim bilemiyorum okullar açılınca hiçbirşey olmamış gibi devam edebilirim ama ne oldu niye hiç telefonun hep kapalıydı sorusunu duymak istemiyorum. yaşama sevincim kalmadı sanırım çok sevdiğim okulumu bölümümü bile umursamıyorum.

şuanda bişeyler okumak istiyorum mesela sözlükten ama ne okuyabilirim bilemedim.

başka önerilere de açığım.
birde evde annemin citoles ve citol hapları var.kullansam mı diyorum kendi kendime.iyi hissetmek falan filan için.
birileri kaldıysa bu saatte okuyan kaale alıp cevap veren teşekkür ederim.

çok benzer durumdayım. o haplardan kullanmamak için direniyorum. bence hap olayına girmemek lazım sonrası için.

  • helmet  (17.08.11 02:09:35)
sözlüğü geç
9gag.com a bak.

  • godless frog  (17.08.11 02:10:26)
şöyle yazıp arat ve beğen bence başlıklardan bikaçını; bir yaşanabilecek en dumur olaylar

şantiyede ve işyerinde olanları ayrıca tavsiye ederim.
(bkz: bir şantiyede yaşanabilecek en dumur olaylar)
(bkz: bir işyerinde yaşanabilecek en dumur olaylar)
  • deeperdown  (17.08.11 02:12:04)
@helmet haplara şimdiye kadar hiç inanmadım zaten ama kendini gereksiz yere mutlu hissediyorsun dedikleri için işte...

@godless frog gülmek istemiyorum sanırım bişeyler okuyup beynimi açmak yada ağlayıp içimden atmak niyetim.
  • hıkmıkzık  (17.08.11 02:14:04)
dışarı çık. spor yap. hiç bir şey yapamıyorsan yürü.

  • mea maxima culpa  (17.08.11 02:15:25)
(bkz: yaran youtube yorumları)
(bkz: haber sayfalarındaki yaran okur yorumları )

ilaç falan da alma. güç içinde, kendin çözersin mutlaka. dışarı çıkmaya çalış. insan görmekten korkma, konuşman şart değil.
  • BoxCarRacer  (17.08.11 02:16:42)
zati şöyle de bir durum var ki, eğer antidepresan almaya başlasan bile, bu tarz ilaçlar sinapslarda birikerek etki gösterdiği için, 3 hafta kadar bir süre birikene kadar bir etki yapmaz.

  • inthechaos  (17.08.11 02:25:54)
bim'e git, ucuz cipstr, suttur, uygun sevdigin atistirmalik seyler al. sonra gel eve; ingilizce biliyorsan family guy'in butun sezonlarini bastan sona izle. hah, izledin mi; simdi de ingilizce altyazilarini bul hepsinin, bir de bastan sona oyle izle. zaten bunlari yapana kadar okullar da acilir. kaca gidiyodun sen? :) buyunce ne olcan?

ya daaa; malum mevsim ramazan, aksamlari teravihe git, arkada cocuklarla teravihi kaynat, gul eglen cos.

ya da hicbiri uymadi mi bunlarin; o zaman da artislik yapma, insan icine cik, es dost ziyareti yap, buyuklerle hassaten yaslilarla sohbet et. olmadi trt haber'de omur dedigin isimli enfes seyi izle. artislik yapma, indigolugun da bir haddi hesabi var canim. aaa
  • alessandro del pieroglu  (17.08.11 02:29:24)
kitap oku, içine kapanmaktan zevk alacağın kitaplar olsun " nietzsche " tarzı bişiler derim.

  • nedensizce  (17.08.11 02:38:59)
  • bruges  (17.08.11 02:47:13)
bim'de eski sevgiliyi görmek başlığını oku.

  • take me rufee  (17.08.11 02:47:18)
sol tarafta hayvan ara butonu var. orayı tıkla, "şey" kısmını boş bırak, "yazarı" kısmına da kelevelelis yaz ve ve enter'a bas...

  • leni 09  (17.08.11 03:17:44)
kelevelelis +1

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (17.08.11 03:29:04)
(bkz: ekşi itiraf) Ters etki yaratır uzun süre okursan.

  • pokepoke  (17.08.11 04:29:14)