mac almak istiyorum da fiyat/performance olarak şuan da en iyi alabileceğim

MacBook Air 13inch Z0JGQ Core 2 Duo 1.86GHz/2GB/128GB Flash/GeForce 320M
3.399,00 TL (KDV dahil satış fiyatı)
limango da -400 tl daha indirim var, uygun mudur?

şuan da benim acil karar vermem gerekiyor da, pekte anlamıyorum bilgisayardan, yardımlarınız çok önemli şimdiden teşekkürler...

3 bin lira bir bilgisayar için çok değil mi?
bence de çok güzeller ama o paraya öküz alırsın yav.

  • lorenzen  (16.08.11 21:11:57)
Eğer Mac almak zorunda değilseniz (iphone uygulaması yazmak olur, ne bileyim baskı işleri olur sürekli yaptığınız) o paraya çok daha başarılı laptoplar alabilirsiniz.. Sony Vaio ilk başta olmak üzere..

  • quaker  (16.08.11 21:15:57)
tamam gerçekten güzel bilgisayar ve muhtemelen performans sozrunu yaşamazsın ama türkiyeden almak çok doğru değil.
dubaide fiyatlar ne bilmiyorum ama gidip orada ikigün gezip sonra macbook air alıp gelmek de aynı paraya mal olabilir.

  • hoot  (16.08.11 21:17:08)
daha once biri daha sormustu ayni seyi soylemistim: eski modeli bu macbook air'in ve 3000 liraya satiyorlar.. degmez bence..

  • buzzlightyear  (16.08.11 21:59:20)