azerbaycan da iş

normelde resim öğretmeni olan, sonradan marka iletişimi okuyan, iletişim becerileri iyi ve bilgisayardan da biraz anlayan (office programları, photoshop falan) azerbeycanda iş yapabilir mi? yapsa da ne iş yapar? orda bulunmuş yada bulunmakta olan arkadaşlar ya da bilgisi olan arkadaşlar varsa biraz fikir verirse çok sevinirim ya

Egitimden ziyade icindeki girisimci ne alemde? ali agaoglu, nazif zorlu ilkokul mezunu. Haci Boydak bu sene disaridan liseyi bitirdi.

Girisimci ruhlu isen atla git, karsi cinse karsi zaafiyet gostermezsen para kazanmanin bir yolunu muhakkak bulursun.
  • irobotist  (16.08.11 18:19:24)
yalnız ali agaoglu dediğin adamın babası hayvan gibi zengindi. adam hiç bi iş yapmasa bile o parayla hayatı boyunca rahat yaşardı yani. bu arkadaşın ise muhtemelen hiç parası yok, satabilecek bir şeyi de yok, bilgisi dışında. bilgiyle de sıradan bi elamandan fazlası olamazsın, belki bi dükkan açarsın en fazla.

  • egomanyak  (16.08.11 19:15:24)
bilgi kendi memleketimde para etmiyor ki el memleketinde para etsin. bu arkadaş işsizlikten ne yapacağını şaşırmış batmadan önceki son bi kaç kulacını sallıyo. ama yine de teşekkürler çıkış yolu sağlamasa da iş güç edip yazdığınız için.

  • alss  (16.08.11 19:24:46)