Duyuru Beni Bastan Yarat

Com umutsuz gorundugumu ve ergenlik sivilcelerimin hala geçmediğini biliyorum , saçım ve sakalim çok uzadi kestirmeyi düşündüm ama nasil , her türlü öneriye açığım yani farklı olsada olur dışarıdan insanların bana mAil baktığını önemsemiyorum :D çünkü cahillik çok keci sakalim yüzünden satanist misin diyenler oldu bi ara :D haha , hadi bakalım neler yapım görsel öneride de bulunabilirsiniz , tarif edebilirsiniz teskurler

yanları 1 numara daha kısa kestirebilirsin başlangıç olarak.

  • kenar  (16.08.11 16:01:59)
Öncelikli olarak intihar et panpa,

  • Saat1  (16.08.11 16:04:48)
resimli tarz değiştirme sorusu gelmiş inanamıyorum.

bence saç sakalı komple kestir. bıyıktan kurtul. kahkülden de kurtul, saçlar kısalsın şöyle yüzün gözün açılsın. sivilceler için doktora gidiyor musun? halledilemeyecek mesele değil, erteleme.
  • quasiromantic  (16.08.11 16:04:52)
@kenar Evet suan için yapmayı düşündüğüm tek şey :D

  • utkucbkc  (16.08.11 16:05:04)
o sakalları ve bıyığı kes sadece keçi sakal şeklinde dursun. altlarını 1 numara kısa kestirdiğinde de çok düzgün durmasın saçın başın hafif dağınık dursun.

  • jupri  (16.08.11 16:08:43)
saçın dökülmüyorsa uzat bence, çenede de sakal hoş olur.

  • groove salad  (16.08.11 16:08:46)
@quasiromantic doktora gitmedim öğrenci değilim daha üniversiteye kaydolmadim sigortam yok çok maliyetli olur mu ? , on taraf kisalmasi lazım zaten komple saç keserken , diyosun ki komple yok et saç sakal :D

  • utkucbkc  (16.08.11 16:09:16)
@ jupri öyle resminde var :D bunu deniyim saçlarımı dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum zaten , sakalida senin dediğin gibi yapıp begenmezsem keserim artık

@groove salad hoop dokuluyor
  • utkucbkc  (16.08.11 16:11:51)
sakal bıyık gitsin

ve şöyle kestir sonra bana dua et

erkekmekani.com
  • mahnita  (16.08.11 16:14:42)
@mahnita ona hazır değilim :D alnımda yanlardan açıklık var Bide öyle düz değil yani , ama bay j binde acik sanırım yanları ?

  • utkucbkc  (16.08.11 16:18:56)
sacı sakalı kısalt kafi. sakal kirlide olabilir sinek kaydida..

  • all girls dream  (16.08.11 16:59:33)
panpa ben saç+sakal+bütün vücudu makineyle 2 numarada kesiyorum, ohh, t.şşaklara özgürlük!

tavsiye ederim. insan bir hoş oluyür.
  • deeperdown  (16.08.11 17:25:48)
dudaklarınla çenen arası boş. sakın çenende sik gibi sakal bırakma. kullandığım dil için üzgünüm. genel bi pis sakal da olabilir, sinekkaydı da. bi wax sürülmüş halini görelim saçının. bi de elini alnına koy, saçlarını arkaya tut, bi görelim kestirince yüzün nası görülcek. hadi koçum, hayat uzun kafana çok takma, ne tipler görüyoruz...

  • terp  (16.08.11 17:32:25)
kirli sakal yapacaksın başka türlü gitmez sana. saçlarını iyice kısalt şu an görüntüsü uzunla kısa arası kalmış hoş durmamış. yanlarını özellikle iyice kısaltman lazım. yüzün 2sene içinde daha iyi oturur

  • sabor  (16.08.11 17:34:43)
çok geç cevap attım özür dilerim şimdi ben saçımı kestirdim sakalımı kestirmedim ama onu evde keserim, yanlar 1 numara kısa olayından yaptım burda kirli sakallı ve kısa saçlı fotoğrafım var

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net

edit:bence böylede hoş olmuş fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net
  • utkucbkc  (18.08.11 01:46:47 ~ 01:47:32)
kısa iyi.

  • kenar  (18.08.11 01:53:45)
Sakalini kes bence piril piril ol, baby face ol. Saclarini erkekler daha iyi bilir. Mahnita'nin ornek hosmus ama yanlarin hafif acilmis olmaz o sanki.

  • Lim5  (18.08.11 03:38:59)
@lim5 evet yanlar açık olmayabilir ama bak

1- lh3.ggpht.com

2- static.global.tilllate.com
  • utkucbkc  (18.08.11 03:52:12)
@utkucbkc ben de bunu buldum, size de benziyor biraz.

t3.gstatic.com
  • Lim5  (18.08.11 04:14:57)
@lim5 sivilcelerim geçsin onu yapicam o zaman burdan söz , deneme amaçlı uzar zaten :D içimde kalmasın

  • utkucbkc  (18.08.11 04:36:44)