[]

online bebek alışveriş sitesi

bilen eden var mı? Lazım oldu, çiçeksepeti kıvamında süslü bebek bezleri falan alıp gönderebiliyormuşsunuz.

Site adresi de bilmemne baby.com imiş, bilmemne kısmını bulamadık yardım lazım.

Not : baba olmuyorum sorun yok eki eki

 
şöyle bir site imiş,

Hastanede yeni doğum yapan bir anneye, sepet içinde bebek bebezleri dizilmiş, içinde sabunu vs. üstü tülle kapalı ve en üstünde de tiger resmi olan ve yanında da anneye mutluluklar yazan bir kart hediye getirmiş birisi.

Biz de onu aldıkları siteyi öğrenmek istiyormuşuz, nasıl işse bu artık
  • bonjurkes  (16.08.11 14:32:35) 
geçenlerde bende buna benzer bir şey gördüm bir hastanede. ilginç ve güzel bir hediye görünüyordu. şimdi siz söyleyince biraz araştırdım.

www.google.com

şöyle bir şeydi
  • bagcivan  (16.08.11 15:35:28) 
  • daphne84  (16.08.11 15:51:01) 
  • white35  (19.10.14 19:13:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.