[]

Pegasus bedava bilet kampanyasından yararlanan var mı?

Her ne kadar bu pegasus adama su vermese de beleş bilet kampanyası yapmış.
Yararlanan var mı?

kart çıkardım. Herhangi bir ek hizmet seçmiyormuşuz koltuk seçimi bile olmuyormuş o yüzden biraz şüphelendim. Kalkıpta saçma sapan bi yere oturtmasınlar bizi =)

 
Ben de genelde koltuk seçimi yapmam. Bir sorun olmaz o yüzden.


  • wampex  (16.08.11 14:14:53) 
bildiğim kadarıyla koltuk seçimi pegasusta zaten ayrıca ücretlendirilen bir olay. o yüzden saçma sapan bir yere oturtacaklarını sanmam.


  • 65 derece  (16.08.11 14:15:52) 
check-in'e erken girerseniz ve pencere ya da koridor tercihinizi belirtirseniz daha iyi bir koltukta oturabilirsiniz. En kötü iki kişi ortasına düşersiniz zaten.


  • whoosie  (16.08.11 14:17:59) 
uçuşa 24 saat kala online checkin yaparsanız size random bir koltuk veriyorlar. Tabi son dakikaya bırakıp check-inde yer seçmenize izin verirler mi bilmiyorum


  • bonjurkes  (16.08.11 15:32:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.